• Новак
Woodpeckers Седло Т Плоштадот 12

Woodpeckers Седло Т Плоштадот 12

DEN 3551.76

Достапност
Достапно за нарачка

Прецизност паралелно scribing со перфорирани дупки секој 1/32".Wraparound означување со овој седло квадратни. 3/4"-длабоко референца работ, машински совршено во согласност со големи размери.Доаѓа во 4", 6", 8", 12" должини, како и сет.Американската направени во Strongsville, Охајо.Обележете го лицето, како и од страна на вашиот одбор прецизно, без да се readjust вашиот плоштадот со нов Woodpeckers Седло Т-Квадрат.Прецизност одделува овој плоштад од другите производи на пазарот.Вашите очи се стреми да сите perforating дупки, кои се специјално распоредени 1/32" освен и големина за само врвот на механички молив.Како и со сите Woodpeckers производи, овој производ е 100% Американската Направени во Strongsville, Охајо.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат