• Новак
Тешко Кат Директно Стандард Усна Стол Мат, се Должи На Процесот на Производство, Овој Производ има +/- 5% Големина на Толеранција., Облик: Стандард Усна

Тешко Кат Директно Стандард Усна Стол Мат, се Должи На Процесот на Производство, Овој Производ има +/- 5% Големина

DEN 712.80

Достапност
Достапно за нарачка

Се должи на процесот на производство, овој производ има +/- 5% големина на толеранција., Облик : Стандард усна.Мазна назад заврши погоден за употреба на тврди подови и Тепих Плочки.Не се погодни за употреба на теписи., Кат Тип : Тешко Подот.Штити тешко подови од штетата предизвикана со движење на стол casters.Седи под било големи, средни или мали компјутер биро., Материјал : Пластика.Карактеристики : Отпорен На Гребење, Карактеристики : Искриват Отпорни.Поликарбонат нема да попуштат, навивам, бојата или мирис.Лежи рамно и останува станот.Стол на тркала ќе не потонеме во оваа мат под нормална., Испорака Детали (60" W x 48" Д Големина) : Валани.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Домашно милениче Превозникот Жирафа Акварел Поздравниот Илустрација Мека Еднострани Милениче Патни Превозници

8 во / 43x26x30 cm Материјал : мачка или куче превозникот усвојува високо квалитетни Оксфорд ткаенина ткаени

DEN 859.20

Домашно милениче Превозникот Апстракт Слатки Кучиња Шема Мека Еднострани Милениче Патни Превозници за Мачки,Кучиња

Преносни и Перат : Оваа мачка превозникот е лесно да се носат и продавница,пријатна руно милениче креве

DEN 1132.80

Домашно милениче Превозникот Кенгур и Бебето Цвеќиња, Лисја Акварел Сликарство Мека Еднострани Милениче Патни

Прилагодливи рамо, рака.Димензија : 17x10x11.76 kg) : Овој водоотпорен дише милениче превозникот торба е направ

DEN 1238.40

Svopy Магнетни Сува Избришете Одбор-Преносни Алуминиумска Рамка Табла со Пенкало Фах Ѕид Монтирани Порака Презентација

Спецификации.оваа совршена големина табла има голема помош за раководители, наставници, ученици, студе

DEN 2304.00

Домашно милениче Превозникот Симпатична Зајаче Зајакот Харе Возење Автомобил со Велигденски Јајца Мека Еднострани

Четиристрана мрежа не само што се даде безбедно и удобно патување за вашето домашно милениче, но исто та

DEN 636.00