• Новак
Psylc Снег Четка и Мраз Scraper за Автомобил Шофершајбната 2 во 1 Продолжи Автомобил Снег Scraper и Четка Автомобил Авто SUV Камион Шофершајбната

Psylc Снег Четка и Мраз Scraper за Автомобил Шофершајбната 2 во 1 Продолжи Автомобил Снег Scraper и Четка Автомобил

DEN 286.08

Достапност
Достапно за нарачка

3 IN1 МРАЗ SCRAPER & СНЕГ ЧЕТКА : се Состои од 3 монтажни делови : снег четка + мраз scrapper +алуминиумски легури пол, тоа е ефикасна алатка за да се отстрани мразот и снегот од вашиот автомобил лесно.Можете да ги освен кога не го користите, и да ги чува лесно во вашиот автомобил. 360° Rotatable Четка Глава : Опремен со ротирачка глава што ќе ви овозможи да го поставите четка во оптимален агол за работа во рака .Посебен третман наежвам со цврсти бази, но мека завршува обезбедува вашиот автомобил нема да биде изгребани кога отстранување на обилните.ПРОДОЛЖИ СНЕГ ЧЕТКА & НУЛА БЕСПЛАТНО : Ова снег четка scraper се протега до 35" што го прави лесно да се стигне до средината на вашиот шофершајбната или центарот на вашиот автомобил, кров На двострано главата е опремен со пена & услужни влакната создавање на нула бесплатно четка.НЕ се ЛИЗГА И УДОБНО ПЕНА РАЧКА : пена, ја прави снег четка и мраз scrapper повеќе удобно да се справи и да се обезбеди да не се лизга кога ќе се чисти снегот.ГАРАНЦИЈА : Ќе се вети дека ќе се вратат или замена ако имате било какви проблеми со снегот четка и мраз scraper.Бидете слободни да не контактирате во секое време.Боја : Сина.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат