• Новак
J-Техника Дигитални 4K60Hz 2x2 Видео Ѕид Контролер Процесор 4k60Hz во, 1080P60hz Од w/ Image Ротација, 8 Display Modes. HDCP 1.4 [JTECH-VW05]

J-Техника Дигитални 4K60Hz 2x2 Видео Ѕид Контролер Процесор 4k60Hz во, 1080P60hz Од w/ Image Ротација, 8 Display

DEN 7199.76

Достапност
Достапно за нарачка

???????????????? ???????? ???????????????? ???????????????? ???????????????????? ???????????????????????????? – Корисниците можат да уживаат во 4 K 60 Hz HDMI извор на сигнали од уреди како Apple TV, Roku и Fire TV Коцка низ 2x2 видео ѕид!Секој излезен порт прикажува 1080p 60 Hz резолуција сигнал на вашиот екран, така што гледачите се ангажиран во целосна 4 K искуство. ???????? ???????????????????????? ???????????????????????????? – 4 K Видео Ѕид крајните корисници можат да пристапат до важно display mode и пристаништето информации преку on-screen display без да се движите низ било менија. ???????????????????????????????????????????? ???????????????????????? ???????????????????????????????? – На 2x2 Видео Ѕид контролер обезбедува 180° слика ротација на сите излези независно (mode само 1), така што можете да го оптимизирате вашиот видео ѕид и намалување рамки јазот помеѓу прикажува. ???? ???????????????????? ???????????????? ???????????????????????????????????????????????????????? – 2x2 1x2 1x3 2x1 3x1 1x4 4x1 1x4 Splitter Конфигурации изградена-во 4 K Видео Ѕид Процесор.Флексибилни конфигурации им овозможи на корисниците да ги трансформираат нивните простор без компромиси. ???????????????? ???????????????????????????????? ???????????????????????????????????? ???????????????????????????? – Сите J-Техника Дигитални производи вклучуваат Една Година Производителот Замена Гаранција и слободен живот техничка поддршка од нашите клиенти тим за поддршка се наоѓа во Шеќер Земјиште, TX.Поддршка е достапна од 9 ЧАСОТ – 6ЧАСОТ CST, од понеделник до петок.Контакт информации кои се достапни на нашиот продавачот страница.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат