• Новак
Пак Копчето Премиум германски Стоматолошки Хируршки Автоклав Стерилизација Касети за 20 Инструменти-Монтажни КАПАК Двојно Botton Тип за Големи Делови (Cynamed) (Жолт)

Пак Копчето Премиум германски Стоматолошки Хируршки Автоклав Стерилизација Касети за 20 Инструменти-Монтажни

DEN 779.76

Достапност
Достапно за нарачка

ОДЛИЧЕН КВАЛИТЕТ НА ГЕРМАНСКИ ЧЕЛИК.НОВА ДВОЈНА КОПЧЕТО ТИП LOCKABLE МОНТАЖНИ КАПАК ТЕШКИ.ГЕРМАНСКИ ЧЕЛИК Стоматолошки Стерилизација Касета Рек Фах Кутија за 20 ИНСТРУМЕНТИ Стоматолошки Хируршки Инструменти.Висок квалитет на Медицинскиот Стандард германски Челик и Медицински Одделение Силиконски Полици.На силиконски полици може да бидат земени за чистење.Autoclavebale и Sterilizable.Има 20 Инструменти.Монтажни и lockable дизајн, лесно да се чисти Димензија : 11" L X 7"В Боја : Жолта.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат