• Новак
HEYANG Градина Мрежа Грешка Пребивање на Растенијата Покрие 2 ПАРЧИЊА 65X39,Drawstring Анти Птица Заштита Нето Инсекти Бариера за Растенија, Овошни Зеленчук,Лесни за Обновли?

HEYANG Градина Мрежа Грешка Пребивање на Растенијата Покрие 2 ПАРЧИЊА 65X39,Drawstring Анти Птица Заштита Нето

DEN 1137.60

Достапност
Достапно за нарачка

Воздух, Вода & Светлина им Овозможува на : Нашите ултра парична казна градина пребивање се врши на ЈП стабилизира мека решетката ткаенина материјали. Ве молиме оставете малку датум разликата се должи на рачно мерење.3 ft(65x39 инчи) Спецификација : Материјал : ЈП&Пластични Drawstring snap Кука Количина : 2 пакети Пакет вклучува : 2 x Инсекти Птица Градина Грешка Бариера Nettings Функција : 1. 【Drawstring Растенијата Покрие】На растенијата мрежа торба со цврсти и издржливи drawstring за стегне или лабава устата на градина екран бариера торба.Mesh нуди 25 Percent Сенка 75 Percent светлина пренос во зависност од позиционирање, помагаат да се задржи на растенијата влага и да го оставите доволно сончева светлина за растенијата, исто така,. 【Гаранција】ве Молиме проверете ја големината на градина мрежа пребивање торба внимателно пред купување.Издржливи и мека решетката ткаенина материјал : Duarable стабилизира мека решетката ткаенина материјал, обновливи и долготрајни супериорен пондерирана пребивање.Градина Заштита на Растенијата Решение : Ова растение пребивање мрежа може ефикасно да се спречи од јадење од buster како верверички пчели chipmunk инсекти и птици.Обновливи градина грешка пребивање мрежа има добра вентилација и може да се задржи влагата, види преку и дише бариера растенијата торби им овозможува на сончевата светлина и емитува во.Тие се обновливи градина грешка пребивање мрежа.Drawstring Голема Градина Пребивање : фабриката мрежа торба со цврсти и издржливи drawstring за стегне или лабава устата на градина екран бариера торба.【Голема Градина Пребивање】2 ПАРЧИЊА градина мрежа грешка пребивање на растенијата покрие кеси, птицата инсекти грешки пребивање бариера има големина околу 5.Answer : ___________________________ Note : 1.Ние ќе ви помогнат да се реши проблемот во рок од 24 часа.Одлично за внатрешна и надворешна градинарство, заштита на вашата компири, портокал лимон дрвја, смокви, јагоди, пипер, домати и други растенија растат здрави.

Спецификацијата

Material:
PE&Plastic Drawstring snap Hook Quantity

Со стоката дадена додека купуваат