• Новак
WL 1TB 64MB Кеш 5900RPM SATA III (6.0 Gb/s) (Тивко & Тешки) Внатрешната Површина 3.5 Хард Диск (персонален КОМПЈУТЕР,видео надзор DVR) - w/ 1 Година Гаранција

WL 1TB 64MB Кеш 5900RPM SATA III (6.0 Gb/s) (Тивко & Тешки) Внатрешната Површина 3.5 Хард Диск (персонален

DEN 719.76

Достапност
Достапно за нарачка

1 TB Капацитет. 64 MB Кеш.SATA 6.0 GB/s Интерфејс. 5900 RPM Ротација Брзина. 1 Година Гаранција.Ова е Бела Етикета 1 TB (1-Terabyte) SATA III (тивко & тешки) хард диск кој со 5900 RPM, 64 кеш SATA 6.0 GB/s хард диск со 1 година гаранција.Бела етикетата производот е производ направен од големи хард диск компанија која се произведени за други компании (ОЕМ Хард Диск Препродавач/VAR) се ре-бренд да го направите да изгледа како ако тие го направија тоа или за голем обем посебна апликација.Оваа 3.5" SATA внатрешен хард диск е целосно компатибилен со било кој видео надзор DVR, NAS, Надворешни Куќиште, PC/Mac Десктоп Компјутер со SATA интерфејс.Карактеристики : 3.5" SATA Хард Диск 1 Terabyte Капацитет SATA 6.0 Gbps Интерфејс 64 MB Бафер Големина 5900 ВРТЕЖИ во минута Брзина на Ротација 1 Година Гаранција.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Пак Копчето Премиум германски Стоматолошки Хируршки Автоклав Стерилизација Касети за 20 Инструменти-Монтажни

ОДЛИЧЕН КВАЛИТЕТ НА ГЕРМАНСКИ ЧЕЛИК.НОВА ДВОЈНА КОПЧЕТО ТИП LOCKABLE МОНТАЖНИ КАПАК ТЕШКИ.ГЕРМАНСКИ ЧЕЛИК �

DEN 779.76