• Новак
Начин на живот Екран Клип Систем за 2x2 Базен и Патио Рамен Spline Само

Начин на живот Екран Клип Систем за 2x2 Базен и Патио Рамен Spline Само

DEN 657.60

Достапност
Достапно за нарачка

За повеќе употреби.Се користи за да помогне во привремено обезбедување на екранот мрежа до 2" x 2" алуминиумски базен и патио рамка со рамен spline ритам.Ќе работи САМО со рамен spline апликации со користење на стандардни fiberglass екран или ПВЦ обложени полиестер екран мрежа како што Twitchell Супер Екран и Phifer Tuff Екран.Пакет од 20. НЕ може да се користи со соларни екран мрежа.Боја : Limited edition.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат