• Новак
Handor задната врата се Справи Liftgate Latch се Справи w/ Клучалката Компатибилен со 2000-2006 Тојота Тундра, за Замена# 69090-0C010 69090-0C030-C0

Handor задната врата се Справи Liftgate Latch се Справи w/ Клучалката Компатибилен со 2000-2006 Тојота Тундра,

DEN 335.76

Достапност
Достапно за нарачка

Изградена на потрошни материјали, ова се справи со е произведен да стандарди за квалитет и е подложен на тестирање за да се обезбеди соодветно одговара и сигурност над издржливост во текот на еден долг животен век.Замена на погрешни задната врата се справи, е важно да се врати на функционалноста на вашето возило задната врата, управување со влошување на внатрешните компоненти, и да ја задржите payloads безбедно.Плус, тоа е дизајниран за да одговараат на точната дизајн на вашиот автомобил, прави лесен за инсталација.Замена на погрешни задната врата се справи, е важно да се врати на функционалноста на вашето возило задната врата, управување со влошување на внатрешните компоненти, и да ја задржите payloads безбедно. Лесно се врати на изгледот и функцијата на вашето возило со нашите производи.Изградена на потрошни материјали, ова се справи со е произведен да стандарди за квалитет и е подложен на тестирање за да се обезбеди соодветно одговара и сигурност над издржливост во текот на еден долг животен век.Овој Дел Latch се Справи со Компатибилен со 2000 2001 2002 2003 2004 2005 2006 Тојота Тундра.Надгради се заврши & зголемена ригидност и се чувствуваат, и совршен натпревар за да се вашиот автомобил и лесно да се инсталира.Оваа задната врата се справи натпревари вклопуваат и во функција на оригиналот се справи во одредени возила. ????Оваа задната врата се справи натпревари вклопуваат и во функција на оригиналот се справи во одредени возила. ????Ако надворешните задната врата на врата се справи со не, пукнатини, ќе престане да работи или било какви други проблеми, Можете да не контактирате во секое време, ние ќе ви даде совршено решение.На задната врата се справи е надворешен компонента која предизвикува latch механизам и им овозможува на tailgates да се лулаат се отвори.Кога задната врата се справи, е укината, на latch механизам за одржување на задната врата школка е пуштен на слобода, дозволувајќи им на врата за да ја отворите.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат