• Новак
LIMICAR МЛС Цилиндар на Главата Заптивка Сет за Buick Рение Кадилак Escalade Chevy Лавина Колорадо Изразат РБС Приградски Тахо Пионер GMC Hummer H3 4.8 5.3 Мотор V8 OHV ВИН B C M 0 3 7 J P T Z V

LIMICAR МЛС Цилиндар на Главата Заптивка Сет за Buick Рение Кадилак Escalade Chevy Лавина Колорадо Изразат

DEN 2076.00

Достапност
Достапно за нарачка

3 L OHV Вин Т 02-06 Chevy Лавина 1500 5.Главните додатоци има апсолутна квалитет предност.3 L OHV Вин 0, 3, P, T, Z & Chevy Изразат 2500 4.3 L OHV Вин M, P 03-05 GMC Savana 2500 4.3 L OHV Вин V, Т & Chevy Пионер 5.3 L OHV Вин C, V, P, T 08-09 Hummer H3 Ht3 5.LIMICAR Главата Дихтунзи се дизајнирани за да заштедат пари со давање техничар точната дихтунзи кои се потребни за да инсталирате некоја веќе се поправени или целосно да се собраа главата. ✅НАПОМЕНА : ве Молиме проверете опис и компатибилност на табелата пред вашето купување. ✅ОДГОВАРА ЗА : 02-11 Chevy Silverado 1500 4.Настава не е вклучена.LIMICAR Главата Заптивка Производ Линија Вклучувајќи : Мулти-Слоевит Челик Глава Заптивка (МЛС), Графит Главата Заптивка, Доза Цела Заптивка, Издувната цевка Заптивка, Вентил за да се Покрие Заптивка, Viton Вентил Матични Фоки, Раководител Завртки, Раководител Студ колекции, Пониски Покрие Заптивка, Camshaft Заптивка, O-Прстени, Други Мали Дихтунзи.3 L OHV Вин 0, 3, Б, М, T, Z & GMC Yukon 4.3 L OHV Вин T, Z 07-11 Chevy Лавина 5.3 L OHV Вин C, V, 0, 3, J, T, Z & GMC Сиера 1500 4.3 L OHV Вин 0, 3, J, P, T, Z & Chevy Тахо 4. ✅OE/ОСВЕТЛЕНОСТ ДЕЛ БРОЈ : CS9284, HS26191 PT, HS26191 PT-1, HS26190 PT-2.3 L OHV Вин 0, 3, T, Z 03-04 Chevy РБС 5.3 L OHV Вин M, P & GMC Savana 1500 5.3 L OHV Вин C, V, 0, 3, Б, М, Т, Ш, J & Chevy Приградски 1500 5.✅ОДГОВАРА ЗА : 04-07 Buick Рение 5.Главата заптивка функција со напредна технологија за да се исполнат OE спецификации да нудат цел опсег на авто производи за да се покријат голем број на апликации и поправка потреби.3 L OHV Вин V, T & Chevy Изразат 2500 4.3 L OHV Вин 0, 3, P, T 03-06 Isuzu Ascender 5.Тој е дизајниран да го издржат тешките услови во модерен мотор за замрзнување.3 L OHV Вин M, P 02-05 Кадилак Escalade 5.Професионалната инсталација е препорачливо.Сите производи биле прегледани пред испраќање.3 L OHV Вин 0, 3, 7, J 03-08 Chevy Изразат 1500 5. ✅СПЕЦИФИКИ : LIMICAR Главата Поставува даде техничари не само дихтунзи проектот бара, но многу најдобри технологија на располагање.LIMICAR е еден од најголемиот производител на автомобилски резервни делови.3 L OHV Вин Л.3 L OHV Вин C, V, 0, 3, Б, М, T, Z & GMC Yukon Xl 1500 5.3 L OHV Вин М.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Алуминиум Издувната цевка Насловот Заптивка Поставите Компатибилен со 90-01 Акура Интегра/Хонда Граѓански Si/CRV/Del

▶️ Алуминиум Засилен Графит Издувната Цевка Заптивка ▶️ Заврши Хардвер за Полнење за Инсталирање на �

DEN 455.76