• Новак
Bingfu BNC Женски BNC Женски 50 Ohm Коаксијален Конектор Адаптер 2-Пакет за Безжичен Микрофон Систем Примачот на БЛАГАЈНИЧКИТЕ Аматерски Радио UHF VHF Шунка Радио Мобилни Ради

Bingfu BNC Женски BNC Женски 50 Ohm Коаксијален Конектор Адаптер 2-Пакет за Безжичен Микрофон Систем Примачот

DEN 155.76

Достапност
Достапно за нарачка

Компатибилен со : Безжичен Микрофон Систем Приемник Антена BNC Patch Panel Рек Планината Пред Планината;.Компатибилен со : БЛАГАЈНИЧКИТЕ Радио Шунка Радио Аматерски Радио Антена BNC Patch Panel Рек Планината Пред Планината;.Конектор : BNC Женски BNC Женски 50 Ohm Приклучок Адаптер;.Impendence : 50 Ohm;.Пакет Листата : 2 x Конектор за Адаптер (Како на Сликата Прикажани).Спецификации : Конектор : BNC Женски BNC Женски 50 Ohm Конектор Адаптер Impendence : 50 Ohm Тежина : 50g Пакет Листата : 2 x Конектор за Адаптер (Како на Сликата Прикажани).

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат