• Новак
SJSNBZ 4pcs Компатибилен со Chevrolet Вратата за Влез Guard Decal Налепница на Карбонски Влакна предо/Странично Scuff Плоча Guard Вратата Sill Декорација,Добредојдовте на Возилото Зашт

SJSNBZ 4pcs Компатибилен со Chevrolet Вратата за Влез Guard Decal Налепница на Карбонски Влакна предо/Странично

DEN 366.24

Достапност
Достапно за нарачка

1.【Големина】 : Пред Автомобил Вратата Sill Налепница 23.6 X 2.7 во( 1 Пар), Заден Автомобил Вратата Sill Налепница 15.7 X 2.7 во( 1 Пар).Ве молиме потврдете ја оригиналната големина пред да го купат. 2.【Лесно да се Инсталира】 : Лесно да се инсталира со лепило.Чистење на вратата sill пред да ја инсталирате, а потоа се држи на налепница внимателно sill и да го направи мазна.Не треба било каква друга алатка, без оштетување на вашиот автомобил. 3.【Премиум Материјалот】 : Оваа ставка е направен од висок квалитет на црна карбонски влакна материјал, Декоративни sill заштитници покрие постојните гребнатини и да се спречи вашите панели од абразија и гребење оригиналниот автомобил боја.топлина /студ отпорност, отпорност на триење, анти-стареењето, водоотпорен. 4.【Пакет】 : 4pcs Автомобил Вратата Sill(2 За Пред Врата,2 За Задната Врата). 5.【Услуга】100% ЗАДОВОЛСТВО - Добар квалитет материјал, продолжете да возите безбедно!Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако на секое прашање!.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат