• Новак
Seagate STEA2000403 Игра Вози за Xbox STEA2000403-Тешко ТБ 2-USB 3.0-Зелена, 2TB

Seagate STEA2000403 Игра Вози за Xbox STEA2000403-Тешко ТБ 2-USB 3.0-Зелена, 2TB

DEN 1799.76

Достапност
Достапно за нарачка

Вашиот Спасувачки План документи ќе и бидат испорачани до вас преку е-маил само на адресата поврзана со вашата сметка и може да се најде во вашата сметка на центарот во рамките на Купувачот/Продавачот Пораки.Ако вашиот диск ќе престане да работи, Спасување data recovery план ќе се обиде да се враќање на податоци од успеа диск и да го обнови податоците ќе бидат вратени на медиумите уред за складирање или преку безбедна cloud-базирани складирање на податоци.Опфаќа новиот сингл-диск надворешни хард дискови на било кој бренд кога купени во рок од 30 дена (потврда мора да бидат задржани за набавки не се на иста трансакција).Бесплатен превозот за во лабораторија на податоци за обновување; 24/7 онлајн случај статус следење.Ако вашите податоци не се обнови, ќе добиете вашите пари назад. .Систем Ram меморија Тип : ddr3l_1600_sdram.Компатибилни Уреди : Игра конзола, PC.Капацитет : 2 TB | Стил : Стандард.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат