• Новак
N / Б Сендвич Toaster, Panini Toastie Создателот, апарати за Домаќинство Светлина Храна Машина, со кој се одвојува Не-Стап Плочи, Кул Допир Рачка, Ниско ниво на Маснотии Бразиле?

N / Б Сендвич Toaster, Panini Toastie Создателот, апарати за Домаќинство Светлина Храна Машина, со кој се одвојува

DEN 460.80

Достапност
Достапно за нарачка

★ДЛАБОКО се ПОПОЛНИ ТОСТ СЕНДВИЧ СОЗДАТЕЛОТ:без разлика Дали сте toasting сендвичи за појадок, чај или само брз оброк, оваа длабока пополни toastie производител има екстра длабоки чинии, така што може да се спакуваат во изобилство на пополнување. ★УЖИВАТЕ во ВКУСНИ СЕНДВИЧИ БРЗО : Со моќен 600 W, можете брзо да се загрее и да се подготви сендвичи во минути, заштеда на време.Уживајте во вкусни сендвичи во секое време, насекаде. ★НЕ-СТАП ПЛОЧИ : на Нивната форма може лесно да се постигне совршен печат за да се спречи содржината од преполн, и не-стап слој ви овозможува лесно да се отстрани сендвич и да се чисти вашиот toaster. ★СТУДЕН ДОПИР : студениот допир рачка значи вие можете безбедно да се сврти на сендвич toaster.Постои еден "за" и "подготвени" индикатор светлото за да знаете кога машината е греење нагоре. ★КОМПАКТЕН TOASTY СОЗДАТЕЛОТ СО КАБЕЛОТ за СКЛАДИРАЊЕ:Не е погодно да се користи за складирање област во основата на toastie создателот да се направи машина компактен за лесно складирање и дизајн ви овозможува да stow далеку во исправена позиција.На сендвич toaster поедноставува работата за да се добие успешна печење резултат.Со најдобри топлината, вашиот сендвич ќе браун брзо и рамномерно.Име на производ : Сендвич Maker Material : не-стап слој bakeware Weight : 1kg Rated моќ : 600 WRated напон : 220 VSize : 220x140x90mm; 8.66*5.5*3.54 in Packing информации : домаќинот+сендвич pan Note : Ако струјата не одговара, ве молиме да се подготви свој трансформатор.Горенаведените податоци е прирачник за мерење, постојат некои грешки, кој нема да влијае на нормална употреба.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот, ве молиме обратете се до вистинската боја.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Пак Копчето Премиум германски Стоматолошки Хируршки Автоклав Стерилизација Касети за 20 Инструменти-Монтажни

ОДЛИЧЕН КВАЛИТЕТ НА ГЕРМАНСКИ ЧЕЛИК.НОВА ДВОЈНА КОПЧЕТО ТИП LOCKABLE МОНТАЖНИ КАПАК ТЕШКИ.ГЕРМАНСКИ ЧЕЛИК �

DEN 779.76