• Новак
QNMD Воздушен Додатоци 2 парчиња Прочистувач на Воздухот Дел FZ-200HFS Прашина Колектор HEPA Филтер Одговара за Остар КС-W200SW КС-Z200SW КС-70SB КС-70SW Воздух Purifiers апарати за Домаќи

QNMD Воздушен Додатоци 2 парчиња Прочистувач на Воздухот Дел FZ-200HFS Прашина Колектор HEPA Филтер Одговара

DEN 1027.20

Достапност
Достапно за нарачка

КС-Z200 SW-W КС-W200 SW-W КС-W200 SB KCC70 SW / Б KCC70 SR КС-B50-W КС-BB20-W КС-WB2-W КС-CD20-W КС-BD20-S КС-70 SW КС-WE20-W КИ-BX50 КИ-DX50 КС-WE21-W / N. Производ големина : 370 * 235 mm (должина х ширина)Овлажнител филтер (со дупки) Големина : 225x185mm[Погоден за модел] : КС-Z200 SW-W КС-W200 SW-W КС-W200 SB KCC70 SW / Б KCC70 SR КС-B50-W КС-BB20-W КС-WB2-W КС-CD20-W КС-BD20-S КС-70 SW КС-WE20-W КИ-BX50 КИ-DX50 КС-WE21-W / NWelcome на мојата продавница, ако имате било какви прашања во текот на шопинг процесот на, ве молиме слободно да ме контактирате, ние ќе се потрудиме да ви даде задоволителен шопинг искуство.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Алуминиум Издувната цевка Насловот Заптивка Поставите Компатибилен со 90-01 Акура Интегра/Хонда Граѓански Si/CRV/Del

▶️ Алуминиум Засилен Графит Издувната Цевка Заптивка ▶️ Заврши Хардвер за Полнење за Инсталирање на �

DEN 455.76