• Новак
Albott 60 Платформа на Дрвото Замав 700lbs Правоаголна Замав за Деца и Возрасни со Анти- ' Рѓа Челична Рамка, Прилагодлив Виси на Јажиња, Водоотпорен Оксфорд Ткаенина, Екст?

Albott 60 Платформа на Дрвото Замав 700lbs Правоаголна Замав за Деца и Возрасни со Анти- ' Рѓа Челична Рамка,

DEN 940.80

Достапност
Достапно за нарачка

Брзо да се соберат дизајн ви овозможува да соберете или расклопување тоа во рок од 10 минути. 10 минута брзо се соберат дизајн и свитлива функција направи складирање супер едноставен и лесен.Прилагодлива должина : 40" за да се 71".Сите овие високо-квалитетни компоненти се обезбеди трајност на лулашката, идеален за долгорочна употреба.Albott Правоаголник Дрво Замав, забава прилог на вашето семејство, да обезбеди деца со одличен начин да се опуштите и да си игра со семејства или пријатели.Тоа ќе одговара за затворен, двор, детско игралиште, патио, земјата двор, кампување итн.СПЕЦИФИКАЦИИ : Рамка Цевки : Нерѓосувачки Челик NBR Пена : 10мм Дебели Замав Седиште : 60"L x 32"W Капацитет : 700lbs Виси Јаже : Најлон Плетенка Јаже Слободни Виси Рака : 5ft должина Совети : Сите параметри се мерат со рака, ситни грешки може да постои Пакетот Вклучува : Виси Ремени : 2 BUC Carabiners : 2 BUC Виси на Јажиња : 2 BUC Клуч : 1 BUC Орев : 4 ПАРЧИЊА Spacer : 4 ПАРЧИЊА.МНОГУ ПОБЕЗБЕДЕН ЗА ДЕЦА : нишалка седиште направени од кожа-friendly и дише 900 D Оксфорд ткаенина, нема штета и без мирис.Одлична идеја за роденден подарок и Божиќ подарок.БЕСПЛАТНИ ЗАМАВ РЕМЕНИ : 2 екстра слободни дрво ремени и 2 од не ' рѓосувачки челик carabiners, ви помогне да заштедите време и пари.Исто така, голем платформа нуди повеќе од само занишан.ИЗДРЖЛИВИ ВИСИ на ЈАЖИЊА : Професионални прилагодливи виси на јажиња, се згусне поцинкуван челик рамка, од не 'рѓосувачки челик carabiners и око куките се времето-отпорни и анти-' рѓа. 4 редови на бода на заеднички на оксфорд ткаенина бидете сигурни дека тоа нема да дојде лабава.БРЗО да се СОБЕРАТ : НА сликата прирачник ќе ви помогнеме да се соберат на замав чекор по чекор, не треба било каква дополнителна алатка, пакетот ќе вклучува слободни клуч.Може да се свитка и носат кога одите на патување, кампување и пешачење, без проблематично.Со прилагодливи Виси Ремени, осигурајте се дека може да се прилагоди на замав висина полесно.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат