• Новак
ANYTOP LED Светло Парчиња 51W 7 инчен, Круг) Светла за Магла за Браник Покривот Монтажа Заградата Бар, ПРЕДВОДЕНА Работа Светла Точка Светлата Круг LED Светло Барови за Off Road

ANYTOP LED Светло Парчиња 51W 7 инчен, Круг) Светла за Магла за Браник Покривот Монтажа Заградата Бар, ПРЕДВОДЕНА

DEN 1919.76

Достапност
Достапно за нарачка

Овие LED светло барови доаѓаат со 180 степени, прилагодлив за монтажа голема заграда да се овозможи менување насоки на светлосен зрак на светлина до секое место каде што сакаат.Да го промени правецот на зрак светлина, оваа LED светло бар може да се прилагоди за 180 степени прилагодлив за монтажа заграда прави промена на насоката на светлото зрак лесно.Ефикасното дизајн спарени со брзо ладење топлина мијалник ефикасно се протега оваа светла life-span>>> IP67 Waterproof With високо-одделение IP67 оценет умре-фрлија алуминиумски домување, оваа светлина pod ќе биде добро заштитена од вода, прашина и магла.На 2 пара 51 W ЛЕР рефлектори генерираат вкупно 10,200 lumens 102 W ефект, обезбедува пристоен возило off-road осветлување. [Најава] : жици се подигнат треба да се користи во релевантни напони. 【ВИСОКИ ПЕРФОРМАНСИ】 Преносливост и флексибилност предвидено од страна на тешки алуминиум маска, тешки shatterproof PC заштитна маска, трајни доволно да го издржат било екстремни употреба состојба. 【IP67 ВОДООТПОРЕН】 Тешки метали домување е 100% вода и времето доказ дури и во екстремни временски услови.Работниот напон на круг LED светло бар е меѓу 10v и 60v.И тоа е лесно за инсталација.Ефикасното дизајн спарени со брзо ладење топлина мијалник ефикасно се протега оваа светла живот-век.LED светлата парчиња може да се широко се компатибилни со Мотоцикл Џипови, 4x4, АТВ, UTV, ЏИП, Камиони, Автомобили, Pick-up, Ван, Camper, Патот Кабриолет, Песок, Железнички, Воз, Автобус, Тенкови.Киселина се отпорни на алуминиум домување зголемува трајност на LED светло парчиња.Можете да ги користите за долго време без да се грижиш за квалитет прашања>>> Висок Интензитет LEDs ANYTOP Круг светлина pod функција напредни 7 инчи круг pod на високо-квалитетни LED чипови дека концентрирани место светло обезбеди натамошно зрачењето далечина и широк спектар на светлина за подобар поглед. 100% алуминиум домување и вертикална ладење перка се дизајнирани за максимално топлина дисперзија.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат