• Новак
THRIAID Итни Опстанок Прва Помош Комплет со Tourniquet, 6 Израелската Завој, Треска, Воена Борба Тактички Molle IFAK EMT за Траума Рана Грижа, Битка, Крварење Контрола и Повеќе

THRIAID Итни Опстанок Прва Помош Комплет со Tourniquet, 6 Израелската Завој, Треска, Воена Борба Тактички Molle

DEN 395.76

Достапност
Достапно за нарачка

Воена Итни Hemostasis Комплет ▶ Содржи Tourniquet, 6" Израелската Завој, Треска, Нож, EMT Тапи Режа, Навремено Завој 3" x 5 yds, Газа се Тркалаат 3" x 5 yds, Триаголен Завој, Итен Ќебе, Голема Траума Подлога, CPR Маска, Бенд-Сида(30), Антисептички средства за Чистење Брише(6), Медицински Ленти(2), Памук Совети(20).Висок Квалитет на Трајни Molle EMT Торбичка ▶ Направени од здрав 1000 D најлон со водоотпорен обвивка, наменета за Molle систем со Molle прилог ремени за своите врати, брзо отстранување велкро панел, прилагодлив брзо ослободување тока, 2 x Д-прстени, цврст метал прилепува и двојно патентите.Компактен, Добро Организиран, Лесни ▶ Овој комплет е уредно спакувани со 82 компјутери тактички опстанок алатки и висок квалитет на раната грижа прва помош, залихи, тежи 1.93 lbs само, мерките 6" x 5" x 7.9"(L W, H), Molle-компатибилна.Совршен за грижа на било какви медицински или итни потреби за време на отворено пустината авантури како кампување, извидници, планинарење, лов и планински велосипедизам, итн.Совршен за Секоја Вонредна Ситуација ▶ Идеален за Тактички Доктори, Војската, Полицијата, Пожарникар, EMT, Ловец, Првиот Responders, љубители на планинарењето, Campers, Отворено Ентузијасти и Повеќе!Совршен за Автомобил, Брод, Велосипед, Мотоцикл, Дома, на работното место; Travel, Стрелаштво, Лов, Кампување, Планинарење, Риболов, Пловењето, Велосипедизам, Backpacking, Качување, Планински Велосипедизам, Игралишта Спортски, Пустината Авантури, итн.Исто така, да Одговара на Природните Катастрофи Опстанок Итни случаи, Како што се Земјотреси, Урагани, Торнада, Поплави и Пожари.Нашата Посветеност ▶ Pricare е мисија е да ги импресионира секој клиент со висок квалитет на производи, и да се обезбеди најдобра услуга за секој клиент.Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи, ве молиме да не контактирате директно и доверба дека ќе го направи тоа право.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Алуминиум Издувната цевка Насловот Заптивка Поставите Компатибилен со 90-01 Акура Интегра/Хонда Граѓански Si/CRV/Del

▶️ Алуминиум Засилен Графит Издувната Цевка Заптивка ▶️ Заврши Хардвер за Полнење за Инсталирање на �

DEN 455.76