• Новак
HOMEOART домашно Кино Кино Платно Ѕид Уметност Отпечатоци Класичен Гроздобер Филм Филмот Сликарство Семејство Забава Медиуми Декор се Протегала Врамени Уметнички де?

HOMEOART домашно Кино Кино Платно Ѕид Уметност Отпечатоци Класичен Гроздобер Филм Филмот Сликарство Семејство

DEN 1226.40

Достапност
Достапно за нарачка

Секој Piece12"x12", Сет од 4 Парчиња.Лесно да се откажам : галерија завиткани(протегала со борови дрва барови), секој еден дел монтирани со црна кука, виси хардвер вклучени.Живописни Бои : платно printings со еко-растворувач мастило, боја нема да исчезнат за години.Лесно да се грижи : водоотпорен полиестер платно отпечатоци, може да се чистат оваа уметност со влажна крпа.Креативен дома декорација подарок за вашите пријатели и членови на семејството, на роденден, годишнина, денот на благодарноста и други манифестации.Убаво декорација за дневна соба, спална соба, и други простор.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат