• Новак
Cuisinart COM-099 Бразилецот Масло Господин

Cuisinart COM-099 Бразилецот Масло Господин

DEN 407.52

Достапност
Достапно за нарачка

Магла вашата скара со екстра девственото маслиново масло.Поздрав подобро дегустација печени јадења.Не аеросол спреј пумпа.Стакло 200m L шише ви овозможува да видите точно колку сте го напуштиле.На Бразилецот Масло Господин е брз и лесен начин да се добие убав misted слој на маслиново масло за вашата скара или храна.Брзината со која што спреј на господин ќе ви овозможи да се добие директна спреј или дури и магла.Не само што е господин голема за давање на вкусот на храната, но тоа исто така ви овозможува да се спречи лепење на храна на вашиот готвење површината.На Бразилецот Масло Господин е лесно да се чисти и машина за миење садови безбедно, па тоа е еден помалку нешто да се грижите за тоа кога ќе завршите со вашиот оброк.Карактеристики : Не аеросол спреј пумпа|200ml стаклено шише.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат