• Новак
Херметички Храна Садовите за Складирање во Собата,TAEVEKE 22 КОМПЈУТЕРИ BPA Free Житни & Сува Храна Садовите за Складирање,Кујна & Провизии Организација пластични садови с?

Херметички Храна Садовите за Складирање во Собата,TAEVEKE 22 КОМПЈУТЕРИ BPA Free Житни & Сува Храна Садовите

DEN 719.76

Достапност
Достапно за нарачка

4 L Средни Контејнери( 47.мл) ????6*за 2,8 L Високи Контејнери(94.Тоа е најдобар избор за вас за да ја организирате вашата кујна и провизии!.TAEVEKE јасно контејнери ќе имаат подолг живот од многу други пластични канистри. ????????[BPA Free & Храна Одделение Пластични ] Овие провизии садовите за складирање се направени од високо-одделение BPA free пластика,не содржат штетни материи. ????????????ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА TAEVEKE???????????? ????TAEVEKE херметички храна садовите за складирање е направен од високо-квалитетна храна-одделение пластика, BPA-free, и штетни материи. ????????КАРАКТЕРИСТИКИ НА ПРОИЗВОДОТ : ????BPA Free ????Храна-одделение Издржлива Пластика ????100% Херметички & Течење доказ ????Голем Капацитет &Мулти Цели ????Јасно Скала & Види-Преку Дизајн ????Пластовидно И Заштеда На Простор ????Замрзнувач & Машина За Миење Садови Безбедно ????????ПО-ПРОДАЖБАТА на УСЛУГАТА : 100% ЗАДОВОЛСТВО - 90 дена се врати и гаранција за парите назад.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат