• Новак
40-6823, 40 Серија, 4 Слот Планината Двојно Страната Краток Стандард Линеарна Имајќи

40-6823, 40 Серија, 4 Слот Планината Двојно Страната Краток Стандард Линеарна Имајќи

DEN 2388.00

Достапност
Достапно за нарачка

Т-дупчиња алуминиум имајќи направени за 40 серија.Мерки 50mm високи x 143.31 mm широк x 75мм долго.Вози на 80mm страна на 40 Серија истиснување.Inlcudes влошки, навртки, и shims.Влошки се направени од само-подмачкување UHMW материјал.На 4-слот планината – двојно страната краток стандард линеарна имајќи без кочница дупки е обично се користи во линеарно движење апликации.Тоа куќи профили со минимум четири отвори Т-слотови, има двојно прирабница и е пократок опција.Лого вклучува влошки, завртки и shims; на влошки се направени од само-подмачкување UHMW.Сите 80/20 лежишта се дизајнирани за компресија товари само и не се наменети за поддршка виси товари.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Домашно милениче Превозникот Апстракт Слатки Кучиња Шема Мека Еднострани Милениче Патни Превозници за Мачки,Кучиња

Преносни и Перат : Оваа мачка превозникот е лесно да се носат и продавница,пријатна руно милениче креве

DEN 1132.80

Svopy Магнетни Сува Избришете Одбор-Преносни Алуминиумска Рамка Табла со Пенкало Фах Ѕид Монтирани Порака Презентација

Спецификации.оваа совршена големина табла има голема помош за раководители, наставници, ученици, студе

DEN 2304.00