• Новак
Motsenbocker е Lift Off 41101 22-Унца Премиум Спреј Бои и Графити Смена Работи на Повеќе Површината Типови на Бетон, Возила, Тули, Fiberglass и Повеќе Вода-Базирани и Biodegradable , бела

Motsenbocker е Lift Off 41101 22-Унца Премиум Спреј Бои и Графити Смена Работи на Повеќе Површината Типови

DEN 165.36

Достапност
Достапно за нарачка

Безбедно ги отстранува старата и свежо масло-базирани на бои, primers, емајли, sealers, полу и висок сјај и повеќе.Работи на тврди, меки или porous површини, малтер, бетон, возила, тули, пластика, улични знаци, алатка кутии, fiberglass, Plexiglass и повеќе.Еколошки, ниска VOC, на база на вода и biodegradable.Зелен крст уверение.Работи на тврди, меки или porous површини, малтер, бетон, возила, тули, пластика, улични знаци, алатка кутии, fiberglass, Плексиглас и повеќе.Големина : Пакување од 1.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат