• Новак
ELECBEE 2 парчиња SMA Покрие Меки Силиконски за SMA Женски Конектор

ELECBEE 2 парчиња SMA Покрие Меки Силиконски за SMA Женски Конектор

DEN 1466.40

Достапност
Достапно за нарачка

SMA Конектор, Џек, Црвена, Мека Силиконска капа.Одлична електрични перформанси до 18 GHz со ниска рефлексија.Тема вид спојка механизам обезбеди мала загуба и високо ниво на безбедност во компактен дизајн.Висок Квалитет со 30 дена 100% Пари Назад.Од ОЕМ Фабричките, ист квалитет со многу подобра цена.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат