• Новак
QSSLLC Кујна Бејкер е Багажник, Гроздобер Кујна Полица, Микробранова печка Стои со 6 S-Куки, Повлекување Од Жица Кошница & Чаша Вино Багажник, 3-Ниво + 4-Ниво Кафе Станица з

QSSLLC Кујна Бејкер е Багажник, Гроздобер Кујна Полица, Микробранова печка Стои со 6 S-Куки, Повлекување Од

DEN 1809.60

Достапност
Достапно за нарачка

Farmhouse Стил : QSSLLC мултифункционален кујна рек донесува сосема нов дизајн, а истовремено обезбедувајќи кујна решетката е практичност.Оваа бејкер е полица комбинира селски браун и мат црно, што е совршено решение за да додадете шармантен стил.Кујна пекарски решетката може да бидат заменети со различни декорација стилови без разлика дали во вашиот дом или канцеларија.Солидна т двоумете се!Изберете QSSLLC полица!Повеќе проблеми, едно решение.Мулти-ниво за складирање, преграда за складирање, и да ви даде уредни Кујна,Дневна Соба, Канцеларија и Тоалет.QSSLLC кујна рек ги исполнува сите ваши капацитет барања, заземаат нема простор, и играат важна улога во екстра простор.Голем капацитет за складирање на мали тело!Додадете селски farmhouse и индустриски изглед на вашиот отворен концепт кујна.Поедноставување, евангелието на OCD, секој внимателен детали со цел да донесе многу среќа во животот.Се се уште загрижен за нередот во кујната?Се уште се караше со редење на toiletries во бања?Се се уште се жалат на датотека, вино, чаши и пехари ќе има каде да се стави?Се се уште тажен за дневна соба нередот и каде да го стави?Не двоумете се!Изберете QSSLLC полица!Повеќе проблеми, едно решение.Мулти-ниво за складирање, преграда за складирање, и да ви даде уредни Кујна,Дневна Соба, Канцеларија и Тоалет. 1. Ако имате било какви прашања, ве молиме да се обезбедат релевантни слики да се ажурира нас.Ние ќе се справи со тоа во време. 2.Ве молам, инсталирајте стока со упатството. 3.Препорачливо е дека инсталацијата не треба да бидат премногу тесни да се прилагоди лесно.По структура е инсталиран, фирма интерфејс за поголема стабилност.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат