• Новак
Вози Преку Отворен Знак за Бизнис, Супер-Светли Електрични Рекламирање на Екранот Одбор за Пица, Бургер Жешка Куче Пиво Вино Алкохол Продавница Прозорец Оркестаро?

Вози Преку Отворен Знак за Бизнис, Супер-Светли Електрични Рекламирање на Екранот Одбор за Пица, Бургер Жешка

DEN 976.80

Достапност
Достапно за нарачка

Спецификации : Item Големина на : 75*75*2.Известете нè ако имате било какви интереси на знаци ве молам, ние ќе се развие план да ги извршуваат можност заедно. 30 дена целосна наплата, 12 месеци гаранција и животниот век на техничка поддршка.HIDLY е специјализирана во индустрија-водечки LED знаци во текот на изминатите 12 години, со богато искуство во истражување, развој, производство и продажба на сите видови на LED знаци.Супер светло, дури и во дневна светлина и да се привлечат повеќе минувачите внимание;.УЛ/CE заверена адаптер направи безбедно и економски;.По-продажбата на Услугата : Сите наши производ уживаат во 30-ден наплата, 12 месеци гаранција, цел живот техничка поддршка и исклучително по-продажбата на услугата.0 инчи Пакет Големина : 83*78*7 cm/ 33*31*3 инчи Пакет Тежина : 10 kg/ 22 килограми Материјал : ABS Пластика & Црна Акрилна Инсталација : Виси на Потрошувачка На Енергија : 12 W Влезен Напон : AC100-240 V Адаптер : УЛ Одобрени 12 Volt Адаптер Текст Фрекфенција : 50 / 60 Hz Гаранција : 12 месеци Пакет се Вклучуваат : 1* Вози Преку Отворен Знак за Бизнис 1* Метален Синџир (1.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат