• Новак
Meffort Inc 13 13.3 Инчен Neoprene Лаптоп Ракав Торба со Скриени Справи & Рамо, Рака се Вклопува До 13.3 Инчен Големина на Лаптоп Компјутер - Черепот Дизајн

Meffort Inc 13 13.3 Инчен Neoprene Лаптоп Ракав Торба со Скриени Справи & Рамо, Рака се Вклопува До 13.3 Инчен

DEN 454.80

Достапност
Достапно за нарачка

Hydrophobic (отпорност на вода) neoprene материјал, w.засилен двојна патент да се обезбеди вашиот уред.Висок квалитет на печатење на двете страни на кесата со лаптоп работ гарда.Се вклопува лаптоп големина до 13.3".Се вклопува лаптоп димензија до : 13.3" (330mm) x 9.5" (241mm).Објектот може да се користи како торба w.рака во употреба, или може да се користи како носи торба (Скриени Рачка) или Ракав.Answer : ___________________________ Note : патент нема да се затвори целосно кога се скриени во дршката е во употреба, но тоа не влијае на функционалноста.Meffort Inc® е свет регистрираната трговска марка.Нашиот производ е уникатен и трендовски и functional They се направени од издржлив neoprene дека е природно абење и оштетување отпорни.Ентериерот е исто така, neoprene, па тоа е нормално нуди ниво на не-нула баласт.На засилен двојна патентите ќе се задржи вашиот уред безбедна и сигурна.Тенок, лесен и пренослив, па тоа ќе се вклопи во вашата торба, ранец, гласник торба, или да ја користите како носи торба со себе.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат