• Новак
Навистина Корисни Кутија 335 CCB – 35 литри

Навистина Корисни Кутија 335 CCB – 35 литри

DEN 369.60

Достапност
Достапно за нарачка

Боја : транспарентна.Длабочина : 39 см.Ширина : 48 cm.Материјал : рециклираат полипропилен.Висина : 31 см.Дали во заводот, работилница или во дом - овие мулти-цел кутии се само голема.За организирање, сортирање и чување на мали предмети и поголемите.Тие се многу силни и издржливи.Практично со капак и 2 рачки за носење и затворање.Материјал : рециклираат полипропилен, температурата отпорни од -15 °C до 80 °C .Достапни во различни големини и транспарентен бои, така што секогаш ќе имате преглед на содржината.Unfilled.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат