• Новак
Квантна SSB483BL Пластовидно Полица за Отпадоци, 20.5 Должина x 8.25 Ширина x 7 Висина, Сина, Пакет на 6

Квантна SSB483BL Пластовидно Полица за Отпадоци, 20.5 Должина x 8.25 Ширина x 7 Висина, Сина, Пакет на 6

DEN 623.76

Достапност
Достапно за нарачка

Кантите се идеални за употреба со инвентар системи за управување.Овозможува за зголемување на производот видливост.Опис на производот Пластовидно полица бин карактеристики на задните hanglock со кој се овозможува за тоа да бидат обесени од louvered панел и пруги.За отпадоци може да бидат поставени на жица shelving единица.Овозможува за зголемување на производот видливост.Идеални за складирање на делови и потрошен материјал.Отворен пред хопер им овозможува полесен пристап до зачувани содржините.Контакт Информации За Производителот 305-687-0405.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат