• Новак
WDLWUJIN Прозорец Чистење Пол, 3.6 M-11M Вода Фед Телескопски Четка, Караван за Перење, Камион, Campers и Автобуси Автомобил Мие, исто Така Погоден за Фотонапонски/11M / 36Ft

WDLWUJIN Прозорец Чистење Пол, 3.6 M-11M Вода Фед Телескопски Четка, Караван за Перење, Камион, Campers и Автобуси

DEN 7701.60

Достапност
Достапно за нарачка

Производ Параметри : Материјал : Алуминиум+Јаглерод Fiber Size : 3. 【Широк Спектар на Апликации,】 : Погоден за Висок Windows Чистење, Соларни Фотонапонски Панел чистење, Чистење Автомобили, Камиони, Комбиња, Каравани, Windows, Оранжерии, Чамци, Палуби, Итн.【Услуга Гаранција : 】 Ние Обезбеди 100% Задоволство и Гаранција за Парите Назад.Мек Сунѓер-Опфатени се Справи Држи Четка Главата Цврсто и се Протега Тоа, во еден Агол на Панел или Стакло Што е Лесно да се Прилагоди со Вклучени Gooseneck.Пакување Листа : Телескопски Стап *1 Brush Глава *1 Angle Прилагодување Заеднички *1 Three-Начин Сплит Заеднички *1 European Брз Заеднички *1 Locking Механизам на Приспособување на Алатката *1 Water Снабдување Црево *1 Service : Ако Имате Било какви Прашања, ве Молиме Ни e-mail, Ние Ќе ви Одговори во Рок од 24 Часа и да Ви Обезбеди со Услугата.Мултифункционален Вода Спреј Четка, Голема Надморска Височина Чистење.Карактеристики : Користење на Висока Густина Армирано-Алуминиумска Легура, Висока Цврстина, Не е Лесно да ' Рѓа, и мала Тежина.0 M,11 MWater Снабдување Црево : 20 MScope на Употреба : Прозорец за Чистење, Фотонапонски Панел за Чистење, Автобус / Надворешно Чистење, Големи Возила, Камиони, Камиони, Каравани, Чамци, Итн.Челик Тока Фиксни, Совршено се Затворени, Лесно да го Инсталирате, Лесно да се Размонтираат. 【Професионални Телескопски Прозорец Чистење Пол】:Се Уште Се Загрижени За Високата Надморска Височина Чистење?Нашите Производи Се Наменети за Високата надморска Височина Чистење.Се се Уште Чудно се Обидува да се Искачи на Скала за да го Избришете Висока Windows? !со Овој Прозорец за Чистење со Четка, Ќе Може да Стигне до Прозорецот од Земјата Побрзо и Посигурно Од било кога. 【Погодно за водоснабдување】:Месинг Црево Контакти Лесно Можат да Бидат Поврзани со Градинарски Црева Користење на Било кој Хардвер Продавница се Достапни со Црево Couplers (Брзи Конектори, Не се Вклучени).Многу Издржливи и Мека Пердув Влакната се Обезбеди Сигурна и Чиста Површина.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат