• Новак
Teerwere Одговараат на Закачалки со Заклучување бар Дрвени Здолниште Закачалки со Прилагодливи Клипови Одговараат на Панталони, Облека Закачалки Екстра Непречено да

Teerwere Одговараат на Закачалки со Заклучување бар Дрвени Здолниште Закачалки со Прилагодливи Клипови Одговараат

DEN 1382.40

Достапност
Достапно за нарачка

Цврсто дрво структура, може да се смести во најтешкиот облека, флексибилна и практична куки, лесен за користење, лесен, погодни за извршување на санкциите.Уникатен Дизајн е мазна површина,дозволете му на вашиот облека од гребење и набори.Со хром вртливата кука и аглеста дизајн што го прави идеален за јакни и костуми како тие ја поддржуваат форма на јакна и прикажување на тоа да предност.Гума вметнување на бар да им помогне на контрола облека безбедно и widly широка завршува за поддршка на рамениците на јакни, костуми и капути,сукња,фустан.Совршена како машки одговараат на закачалка или жените одговараат на закачалка со широки рамена, да го прилагодите вашиот плакар и да се спречи рамо брчки со голема и широка рамо поддршка.Бојата на екранот се различни.Вистински објект може да биде малку deviated.Прирачник за мерење може да се 1-3cm грешка.Ако не сте задоволни со стоката, ве молиме контактирајте со нас.Ви благодариме.Широк Дрвени Одговараат на Закачалка со Прилагодливи Клипови во Ретро боја.Овој костим закачалката е врвот на нашата дрвени закачалка опсег.Тоа обезбедува крајната позадина за врвен квалитет машки костум.Со своите стилски Ретро дрво и хром кука, тоа изгледа само дел за најсофистицираните гардероби и бутици, додека неговите широки рамена помогне да се задржи на облека во совршена состојба. 2 големина може да се избере : 33*16*1.2 см , 26*16*1.2 cm Packaged вклучуваат : 5pcs/10pcs x Дрвени Панталони, облека Закачалки.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Алуминиум Издувната цевка Насловот Заптивка Поставите Компатибилен со 90-01 Акура Интегра/Хонда Граѓански Si/CRV/Del

▶️ Алуминиум Засилен Графит Издувната Цевка Заптивка ▶️ Заврши Хардвер за Полнење за Инсталирање на �

DEN 455.76

Пак Копчето Премиум германски Стоматолошки Хируршки Автоклав Стерилизација Касети за 20 Инструменти-Монтажни

ОДЛИЧЕН КВАЛИТЕТ НА ГЕРМАНСКИ ЧЕЛИК.НОВА ДВОЈНА КОПЧЕТО ТИП LOCKABLE МОНТАЖНИ КАПАК ТЕШКИ.ГЕРМАНСКИ ЧЕЛИК �

DEN 779.76