• Новак
Esso Стави Тигар во Вашиот Резервоар, Clemson Метал Калај Знак, Ѕид Декоративни Гаража Знак 12 x 8 Од Мега-Договор

Esso Стави Тигар во Вашиот Резервоар, Clemson Метал Калај Знак, Ѕид Декоративни Гаража Знак 12 x 8 Од Мега-Договор

DEN 261.12

Достапност
Достапно за нарачка

Материјал : Едб/Метал.Големина : 12" X 8" / 20 x 30 cm.пред-drilled дупки за лесно да виси.Совршен esso знак за бар, гаража, кафуле, паб ѕид декорација.Esso знак, Стави тигар во вашиот резервоар знак, кул метал знак за гаража оркестарот или бензинска пумпа оркестарот.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат