• Новак
PGYTECH OSMO Акција Камера Кафез со Luckybird USB Читач

PGYTECH OSMO Акција Камера Кафез со Luckybird USB Читач

DEN 479.76

Достапност
Достапно за нарачка

Специјално дизајнирани за OSMO Акција, да го Персонализирате вашиот акција камера со поголеми можности.Разноврсна Компатибилност : акција камера интерфејс на дното на кафезот поврзува било пукање уредот со универзална интерфејс, како што се tripod или selfie стап.Постојат два ладно чевли на врвот и од страна на кафезот, односно кои нудат пристап до камерата, светлина, и микрофон.Слободни се Префрлате помеѓу Снимање Модели : Монтажни ладно чевли со 1/4" нишка се поврзува кафез со tripod во вертикална или хоризонтална насока, со што се овозможува за слободни префрлување помеѓу снимање модели.Продолжен Простор за Непречено Функционирање : висината на врвот чевли може да се зголеми со помош на 1/4" нишка ладно чевли, па како да бидете сигурни дека конекцијата на камерата светло не ќе влијае на функцијата на камерата.Празен простор е резервирано на страната за моќ испорака, врски со микрофони, или да го замени складирање картичка.Лесен За Инсталација.Со Luckybird USB Читач како Бесплатен Дар, Luckybird служеше повеќе од 200,000 клиенти, 99.99% задоволни со нас.Ако имате било какви барањето, само треба е-маил до нас, ќе се види нашата прва класа на услуги!.Преглед : OSMO АКЦИЈА Камера Кафез : Специјално дизајнирани за OSMO Акција, да го Персонализирате вашиот акција камера со поголеми можности.Одликувајќи се со : Разноврсна Компатибилност, Слободно Префрлете се помеѓу Снимање Модел и Лесен за Инсталација.СПЕЦИФИКАЦИЈА : Име : PGYTECH OSMO Акција Камера Кафез Главен материјал : PC, Силика гел Нето тежина : 30 g Големина : 41.5 mm X 37mm X 17.5 mm Compatiability : OSMO Акција Во Полето : PGYTECH OSMO Акција Камера Кафез× 1 User Водич× 1 LUCKYBIRD USB Читач (може да прочитате 16 G/32 G/64 G/128 G SD мемориска картичка) × 1.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Teerwere Одговараат на Закачалки со Заклучување бар Дрвени Здолниште Закачалки со Прилагодливи Клипови Одговараат

Цврсто дрво структура, може да се смести во најтешкиот облека, флексибилна и практична куки, лесен за ко

DEN 1382.40