• Новак
15 Пакет! 92 Qt. / 23 Литри / 87 Литри Сива Правоаголна Ѕид Hugger / Тенок Корпата За Ѓубре. Ѓубре Кујна Ѓубре Може Да Канти Пластична Корпа За Ѓубре Може.

15 Пакет! 92 Qt. / 23 Литри / 87 Литри Сива Правоаголна Ѕид Hugger / Тенок Корпата За Ѓубре. Ѓубре Кујна Ѓубре

DEN 20567.52

Достапност
Достапно за нарачка

СОВРШЕНО СТРОЕН ОТПАД КОШНИЦА Употреба во трговски центри, училишта, и ресторани, оваа точка е прекрасен прилог на високо-сообраќај области каде просторот е на премиум!Додека нејзиниот капацитет гарантира дека вашите дневни акумулација на ѓубре не претекување на подот, неговата погодно големина го прави одличен за осамени се користи или во receptacle куќиште на истиот капацитет.ТРАЈНИ ИЗГРАДБА Кујна ѓубре може да се фали на трајни изградба, ова wastebasket е сигурен да го издржат тестот на времето, како и, outlasting на абење на честа употреба во текот на годините.Оваа корисна функција го прави идеален за внатрешна и надворешна settings.Плус, нејзината мазна завршница обезбедува лесно чистење!.РАЗНОВРСНА USE - Благодарение на својата класична боја, ова ѓубре може да е обврзана да се вклопуваат во со најголем дел од оркестарот.Својот елегантен, современ дизајн, исто така, работи и во предниот дел на куќата апликации.Значи, не е важно амбиент, ова ѓубре може да се определени да останат сигурен постојано во рамките на секое место, обезбедување на флексибилност во прилог на вредноста!.СПЕЦИЈАЛЕН ДИЗАЈН - Овој recycle bin се направени од издржлив материјал, и голема и за внатрешна и надворешна употреба.Идеален за пред-на-куќа апликации.Сигурни - може да се потпираат на нашата канцеларија отпад кошница да се задржи вашиот ресторан, продавница, здравствена установа, или канцеларија чиста и уредна.Ние нудиме на материјали што треба секој ден по цена која нема да се скрши вашиот буџет!Донесе на нашите производи за вашиот бизнис за да ги задржи вашите производи за чистење порибено и подготвен за употреба.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат