• Новак
ЏИН Видиме Екран Заштитник за Xiaomi Mi 5X / А1 0.26 mm 9H Цврстина 2.5 D Експлозија-Доказ цел Екран Калено Стакло Екран Филм(Црна) се Користи за Вашиот Телефон (Боја : Црна)

ЏИН Видиме Екран Заштитник за Xiaomi Mi 5X / А1 0.26 mm 9H Цврстина 2.5 D Експлозија-Доказ цел Екран Калено

DEN 324.00

Достапност
Достапно за нарачка

Екран со некоја заштитна фолија за Xiaomi телефон.Многу поволна цена,добри перформанси и висок квалитет, може да се работи за долго време.Ве молиме чистење на екранот пред да се користат.Замена на делови за Xiaomi.За Xiaomi Mi 5 X / А1 0.26 mm 9 H Цврстина 2.5 D Експлозија-доказ цел Екран Калено Стакло Екран Филм(Црна).

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Teerwere Одговараат на Закачалки со Заклучување бар Дрвени Здолниште Закачалки со Прилагодливи Клипови Одговараат

Цврсто дрво структура, може да се смести во најтешкиот облека, флексибилна и практична куки, лесен за ко

DEN 1382.40