• Новак
Бидете Наши Гости Дали Ви Дојде да ја Посетите Најдобри Дрво да се Користи за Дрвени Знаци Ви Благодариме Дрвени Плочи Здраво Дрво Знак Joann Ткаенини Дрво Плакета Бе?

Бидете Наши Гости Дали Ви Дојде да ја Посетите Најдобри Дрво да се Користи за Дрвени Знаци Ви Благодариме Дрвени

DEN 647.76

Достапност
Достапно за нарачка

[Дрвен Материјал] : Овие селски знаци се изработени од дрво, со висок квалитет и не бледнее печатење дизајн.Повеќе големини да се избере и доаѓа со пред-drilled дупки за удобно да виси. [Home Украси] : Уште се во потрага за една прекрасна знак за декорација на вашиот дом?Нашите haging знаци може да бидат обесени на дневна соба, спална соба, бања, кујна и насекаде каде што сакате директно. [Поддршка Прилагодување] : Нашата знаци се индивидуализира.Ако треба да се промени, ве молиме испратете го вашиот кориснички информации да ни во рок од 24 часа по поставување на цел.Инаку, ние ќе се прилагодите според стандардната главната слика. [Совршен Подарок] : го Добие за себе или како подарок за вашите најблиски, семејства, најдобри пријатели, соседи, брачните партнери, соработници, колеги, па дури и убави домашни миленици.Овој знак ќе биде многу незаборавни подарок. [Гаранција за квалитет] : Нашата знаци се многу око-фаќање на украси и ние сме убедени дека ќе имаат големо искуство со нашиот производ.Ако нашите знаци не ги исполни вашите очекувања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате во било кое време.Карактеристики : Материјал : дрво Бои : како фотографии е прикажано Големина : 9.8" X 9.8" 11.8" X 11,8" 13.8" x 13.8" 15.8"X15.8" 17.8" x 17.8" Пакетот Вклучува : 1 парче дрво знак Забелешка : 1.Прирачник за мерење, ве молиме овозможи мало грешки на големината. 2.Бојата може да постои мала разлика поради различни екранот се прикажува.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат