• Новак
Автоматско Пена за Коса Боење Машина,Не-капе Пена Чешел Трајна Боја на Косата, Сива Покриеност Коса Боја (Brown 4.1)

Автоматско Пена за Коса Боење Машина,Не-капе Пена Чешел Трајна Боја на Косата, Сива Покриеност Коса Боја

DEN 671.28

Достапност
Достапно за нарачка

Капе-слободен пена може да рамномерно навлезат на косата од коренот на косата крајот, целосно покривање на бојата на косата.Автоматски произведени пена може да го задржи вашето лице рака и чиста крпа,никој не се држи до скалпот и лесно да се чисти како шампон.Амонијак-слободен боја на косата,богати со природни растителни суштина,боење на косата и грижа. 100% сива покриеност и бојата трае до 2 месеци,кога useing се направи,само да ги купите на replenisher повторно.Земете соодветен износ на косата, боја, тест зад увото, 48 часа подоцна, нема чешање и црвенило, таа може да се користи нормално бидејќи тоа е растение коса боја,Ако сте алергични на лимон и кокос , ве молиме да имаат строги алергија тест.Едно-копче собранието, со еден клик пена, боење на косата себе во секое време, насекаде.Едно-копче собранието, со еден клик пена, боење на косата себе во секое време, насекаде.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Teerwere Одговараат на Закачалки со Заклучување бар Дрвени Здолниште Закачалки со Прилагодливи Клипови Одговараат

Цврсто дрво структура, може да се смести во најтешкиот облека, флексибилна и практична куки, лесен за ко

DEN 1382.40