• Новак
Daoke M14x120mm Цинк Позлатен Хексадецимален Орев Проширување Завртки Завртки Ракав Сидро 2 парчиња (Боја : Повеќе Бои)

Daoke M14x120mm Цинк Позлатен Хексадецимален Орев Проширување Завртки Завртки Ракав Сидро 2 парчиња (Боја :

DEN 782.40

Достапност
Достапно за нарачка

На тој начин поголем главата на болт ќе се прошири метална обвивка, што го прави се пополни целата дупка.7"(Longitud вкупно : 120 mm / 4.Сега, експанзија завртка не може да се извади.Може ефикасно да се спречи ширењето цевка вртење додека заострување на завртки,подобрување на триење, како и.Тогаш фиксна предмети се монтира со перфорирани фиксен дел и инсталиран во насока на гром.Тежина : 304g; Пакет Содржина : 2 парчиња x Проширување Гром.Длабочината на дупката треба да биде еднаква на должината на гром.Работната принципот на проширување завртка : Стави проширување завртка во земјата или дупка на ѕидот, а потоа стегнете ореви од проширување гром со клуч.Стегне орев за 2 до 3 токи и unscrew орев кога проширување гром si многу тесни без било looseness.На заптивка или пролет миење надвор се користи за да се завртки орев цврсто.Апликации : се широко се користи во оградата, burglarproof врати и прозорци, крошна, климатизација рек фиксација, дома декорација, инженерство, итн.Се користи во конкретни и ѕидани.Вкупна Должина : 120mm/4.M14x120mm Цинк Позлатен Хексадецимален Орев Проширување Завртки Завртки Ракав Сидро 2pcs M14x120mm Проширување водител на гром со рамен миење и хексадецимален орев.На гром оди надвор, додека метална обвивка не се движи.Потоа вметнете проширување болт постави во дупка.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Бидете Наши Гости Дали Ви Дојде да ја Посетите Најдобри Дрво да се Користи за Дрвени Знаци Ви Благодариме Дрвени

[Дрвен Материјал] : Овие селски знаци се изработени од дрво, со висок квалитет и не бледнее печатење диза

DEN 647.76