• Новак
Декоративни Дрвени Одговараат на Пропелер w/Клипови (Орев/Хром) Пакување од 25 , Закачалки за Облека

Декоративни Дрвени Одговараат на Пропелер w/Клипови (Орев/Хром) Пакување од 25 , Закачалки за Облека

DEN 748.80

Достапност
Достапно за нарачка

Крај : Орев Дрво.Хардвер : Хром.Должина : 16".Дебелина : 3/8".Сосема Нов и ќе бидат испратени во 1-3 дена.Нашите декоративни рамен одговараат на закачалки не само стилски, но многу силен, како и поради се произведени од солидно парче од дрво.Овие закачалки доаѓаат со брилијантен полиран хром кука и прилагодливи хром клипови за бесење.Тие се обоени во богат орев боја и обложени со јасна лак за издржливост.Кутија од 25.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат