• Новак
Т-ShirtFrenzy во Центарот на градот Детроит Мичиген Панорама на Платно Печатење на Ѕид Mural Ѕид Decal Кора & Стап самолепливи Ѕид Налепница Големи Отстранлив Позадина Дома Д?

Т-ShirtFrenzy во Центарот на градот Детроит Мичиген Панорама на Платно Печатење на Ѕид Mural Ѕид Decal Кора

DEN 239.76

Достапност
Достапно за нарачка

Печатени на себе лепило ПЛАТНО.Висок квалитет на платно и high-definition печатење.Големина : 100 Инчен x 144 Инчен / 254 x 365 cm.Ѕидот mural се сече на 6 парчиња за лесна инсталација, секој во 100"x24", вкупната големина е 100"x144".DIY со свој стил.Лесно да се примени, отстрани или да ја наместите - Само КОРА & СТАП.Производот треба да се користи само на мазни, маснотии-слободни површини.Декорација : позадина ќе се фати секое око!Погоден за дневни соби, кревет соби, во ЖИВО позадини, хотели и ресторани, барови, канцеларии, ходници или било кој тип на коридорите.Материјал : Висок Квалитет Canvas Size : 100 Инчен x 144 Инчен / 254 x 365 cm Pattern : Живописни и Colorful Direction за Use1. Се обезбеди површина е мазна.Не се погодни за валкани или груба површина.2. Суви и чисти местото што сакате да се пријавите.3. Вистинската големина може да се разликуваат од сликата.Слика може да не биде да се скала.Разноврсна Usage - Оригинален дизајн со голема уметничка смисла е погоден за употреба во многу сценарија, како што се ТВ на ѕид, троседот ѕид, трпезарија, спална соба, aisle, тремот и сл.Одличен Подарок - без разлика Дали сте во потрага за спалната соба декорација идеи, Роденденски подароци, Фестивал Подароци или само потрага по Божиќ ѕид декорација или стока.Оваа mural е suitble за вашите Спални соби, дневни соби, расадници, Училница, канцеларија или места за кои што сакаат да бидат привлечни.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Бидете Наши Гости Дали Ви Дојде да ја Посетите Најдобри Дрво да се Користи за Дрвени Знаци Ви Благодариме Дрвени

[Дрвен Материјал] : Овие селски знаци се изработени од дрво, со висок квалитет и не бледнее печатење диза�

DEN 647.76

Teerwere Одговараат на Закачалки со Заклучување бар Дрвени Здолниште Закачалки со Прилагодливи Клипови Одговараат

Цврсто дрво структура, може да се смести во најтешкиот облека, флексибилна и практична куки, лесен за ко�

DEN 1382.40