• Новак
Janier Помине Фолија Леопард и Ѕвезденото Небо Шема,20 Ролни Помине Уметност Фолија Трансфер Налепници,со Ноктите Фолија Лепак и Алатка за Полнење,Holographic Помине Фолија

Janier Помине Фолија Леопард и Ѕвезденото Небо Шема,20 Ролни Помине Уметност Фолија Трансфер Налепници,со Ноктите

DEN 239.76

Достапност
Достапно за нарачка

Се применуваат помине гел лак како основна боја,сигурно за тоа.Отсечени помине фолија ви треба. 【Безбедно материјал】Нашите нокти фолија трансфер на налепници и ноктите фолија лепак се еколошки и не се токсични. -20 ролни помине foils трансфер налепници(вклучува 2 акрилик складирање кутија).Налепница, Големина : L39"x W1. - 10 ролни леопард помине фолија трансфер налепници.Сув со УВ ламба за 60-тите години.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Алуминиум Издувната цевка Насловот Заптивка Поставите Компатибилен со 90-01 Акура Интегра/Хонда Граѓански Si/CRV/Del

▶️ Алуминиум Засилен Графит Издувната Цевка Заптивка ▶️ Заврши Хардвер за Полнење за Инсталирање на �

DEN 455.76