• Новак
EXPC GS66 Стелт 10SE-684 by_MSI 15 Инчен Гејмерски Лаптоп (i7-10750H, 32GB RAM меморија, 1TB Злато P31 NVMe SSD, RTX 2060 6GB, 15.6 FHD 144Hz 3ms, Windows 10) Професионален Гејмер Лаптоп Компјутер

EXPC GS66 Стелт 10SE-684 by_MSI 15 Инчен Гејмерски Лаптоп (i7-10750H, 32GB RAM меморија, 1TB Злато P31 NVMe

DEN 688.80

Достапност
Достапно за нарачка

Напишете 3200 MB/s) (Надоградена со EXCaliber PC) Networking : Убиец LAN E3100 (LAN), Intel Wi-Fi 6 AX201 (2x2 секира) (Безжична LAN) + Bluetooth 5.1 Порти : Thunderbolt 3 (PD доплата), USB 3.0 GHz, 12 MB Intel Smart Кеш, 45 W)Меморија : 32 GB (2x 16 GB) DDR4 2666 MHz (Надоградена со EXCaliber PC)Хард Диск : 1 TB SK Hynix Злато P31 NVMe SSD (Seq.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Бидете Наши Гости Дали Ви Дојде да ја Посетите Најдобри Дрво да се Користи за Дрвени Знаци Ви Благодариме Дрвени

[Дрвен Материјал] : Овие селски знаци се изработени од дрво, со висок квалитет и не бледнее печатење диза

DEN 647.76