• Новак
Epure Супериорен Колекција Стакло Drinkware Сет (Flute (6.25 мл.) - 4 pc.)

Epure Супериорен Колекција Стакло Drinkware Сет (Flute (6.25 мл.) - 4 pc.)

DEN 407.76

Достапност
Достапно за нарачка

Сет вклучува 4 Flute Очила. 6.25 Унца Стакло Капацитет.Професионална Одделение Стакло.Машина За Миење Садови Безбедно.Увезени.Epure Стакло нуди стилски, трајни, професионална одделение стакло.Со речиси 35 години искуство, Epure е сигурен да ги задоволи сите на вашиот стакло потреби.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат