• Новак
uxcell M10 Машки Женски Гума Месеци, Шок Апсорбер, за Моторни Генератор Компресор Гаража Реверзна Осмоза Пумпа Влијание на Воздухот Генератор Автомобил Bobbins, D50mmxH50mm

uxcell M10 Машки Женски Гума Месеци, Шок Апсорбер, за Моторни Генератор Компресор Гаража Реверзна Осмоза Пумпа

DEN 407.76

Достапност
Достапно за нарачка

АПЛИКАЦИИ : .97"(D*H) ; Брегот тврдост (+/-5°) : 60 durometer; поставување на 1 парчиња Гума Вибрации Планината.АПЛИКАЦИИ : .Ние веруваме во ФАБРИКА ДИРЕКТНИ набавки. Овој вид на гума шок апсорбер заградата монтажа база може да се обезбеди одлична бучава и шок апсорпција ефект. Намалување на шумот, шок апсорпција, бафер, избегне вибрации предизвикани од раселување и лизгање на механички тело, ефикасно намалување на бучава.Ние се стремиме да се осигураме дека нашите производи се сигурни, ажурирани и дека нашите трансакции се непречено и брзо.АПЛИКАЦИИ : . [АПЛИКАЦИИ] : Бензин генератори, компресори за воздух, заварување машини, гаража врати, црвенило пумпи, влијание пумпи, клима, автомобили, ѕид фанови, машини за перење, генератори.Електронски компоненти, Home апарат, Механичка опрема, Канцелариски простории, Воздухопловството, Градежништво, компресори за Воздух, Вода, пумпи, Бензин, генератори, заварување машини, гаража врати, црвенило пумпи, влијание пумпи, клима, автомобили, ѕид фанови, машини за перење, генератори и сл. Тие се применуваат отворот на вратата на уредот на семејството гаража, која може да се изолира возачот од вибрациите на куќата и да се направи гаражни врати потивок.Електронски компоненти, Home апарат, Механичка опрема, Канцелариски простории, Воздухопловството, Градежништво, компресори за Воздух, Вода, пумпи, Бензин, генератори, заварување машини, гаража врати, црвенило пумпи, влијание пумпи, клима, автомобили, ѕид фанови, машини за перење, генератори и сл.Електронски компоненти, Home апарат, Механичка опрема, Канцелариски простории, Воздухопловството, Градежништво, компресори за Воздух, Вода, пумпи, Бензин, генератори, заварување машини, гаража врати, црвенило пумпи, влијание пумпи, клима, автомобили, ѕид фанови, машини за перење, генератори и сл. Масло отпорност, отпорност на топлина, затегнувачка цврстина, отпорност на абење, супер шок отпор дизајн.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Janier Помине Фолија Леопард и Ѕвезденото Небо Шема,20 Ролни Помине Уметност Фолија Трансфер Налепници,со Ноктите

Се применуваат помине гел лак како основна боја,сигурно за тоа.Отсечени помине фолија ви треба 【Безбед�

DEN 239.76

Бидете Наши Гости Дали Ви Дојде да ја Посетите Најдобри Дрво да се Користи за Дрвени Знаци Ви Благодариме Дрвени

[Дрвен Материјал] : Овие селски знаци се изработени од дрво, со висок квалитет и не бледнее печатење диза�

DEN 647.76

Пак Копчето Премиум германски Стоматолошки Хируршки Автоклав Стерилизација Касети за 20 Инструменти-Монтажни

ОДЛИЧЕН КВАЛИТЕТ НА ГЕРМАНСКИ ЧЕЛИК.НОВА ДВОЈНА КОПЧЕТО ТИП LOCKABLE МОНТАЖНИ КАПАК ТЕШКИ.ГЕРМАНСКИ ЧЕЛИК �

DEN 779.76