• Новак
#12 x 1/2 Само-за Дупчење Завртки/Unslotted/Хексадецимален за Миење Глава / 18-8 Нерѓосувачки Челик / #3 Ударна Точка (Картон: 5,000 парчиња)

12 x 1/2 Само-за Дупчење Завртки/Unslotted/Хексадецимален за Миење Глава / 18-8 Нерѓосувачки Челик / 3 Ударна

DEN 240.00

Достапност
Достапно за нарачка

Хексадецимален За Миење Unslotted.Само Дупчење Завртки.Произведен да ASME B18.6.3 & SAE J78 димензии. 18-8 Нерѓосувачки Челик.Авто-Дупчење Завртки, #12 x 1/2" Само-за Дупчење Завртки / Unslotted / Хексадецимален за Миење Глава / 18-8 Нерѓосувачки Челик / #3 Ударна Точка.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат