• Новак
10 Парчиња 304 од не ' Рѓосувачки Челик Навој Прачки, M6 Теренот, Должина 100mm, што се Користи за Сидро Завртки, Стеги, Закачалки, U-Завртки и Повеќе.

10 Парчиња 304 од не ' Рѓосувачки Челик Навој Прачки, M6 Теренот, Должина 100mm, што се Користи за Сидро Завртки,

DEN 575.76

Достапност
Достапно за нарачка

Материјал : 304 од не ' рѓосувачки челик, висока температура на еластичност, мала пропустливост.Карактеристики : Навој прачка, која може да се drilled, се сече, се загрева и се формирани.Се користи за : монтажа и затегнување, нарезници во јатчесто овошје или навој дупки.Широко се користи : сидро завртки, стеги, закачалки, U-завртки и повеќе.Прачки на различни должини може да се широко се користи во многу наврати.Се користи за собранието и за прицврстување, зезнав во лешник или навој дупка.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Teerwere Одговараат на Закачалки со Заклучување бар Дрвени Здолниште Закачалки со Прилагодливи Клипови Одговараат

Цврсто дрво структура, може да се смести во најтешкиот облека, флексибилна и практична куки, лесен за ко

DEN 1382.40