• Новак
FFKL Андроид Двојно Din Автомобил Стерео 9 Инчен екран осетлив на допир е Радио за Автомобил на Toyota Highlander 2007-2013 Автомобил Додатоци Мултимедијални Воланот Контрола со Н?

FFKL Андроид Двојно Din Автомобил Стерео 9 Инчен екран осетлив на допир е Радио за Автомобил на Toyota Highlander

DEN 12001.68

Достапност
Достапно за нарачка

■СООДВЕТЕН МОДЕЛ : Овој систем Андроид автомобил стерео е посебна за Toyota Highlander 2007-2013; двојно проверете димензии и форма пред да одлучат цел.Поддршка за вашиот автомобил оригинални USB порти.можете да го инсталирате директно кога ќе примите парцела.Plug & play не било други делови или жици е потребно. ■Изградена-во Car Auto Play/Андроид Авто : Овој автомобил стерео ви држи чекор со корисни карактеристики за кои е интуитивен начин за да пристапите GPS, Асистент, Siri ект од мобилните телефони додека на патот за вистински поврзан искуство.Направете вашиот возењето полесно и побезбедно и да се претворат секое патување во пријатно искуство. ■ Автомобил мултимедијален плеер : 9 инчен HD multitouch екран, повеќе чувствителни и точни, висока резолуција 1024 * 600 пиксели на екранот и поддршка за видео репродукција 1920 * 1080.Ултра - јасно видео репродукција, замислете визуелен празник!Можете да ги зачувате сите ваши омилени канали и да слушате вести, музика и емисии во секое време. ■ Мулти-функции : интегриран е радио за автомобил МИКРОФОН во Андроид 10.0 поддржува GPS / Bluetooth 4.0 (музика и hands-free повици) / WLAN / 4 G / 1080 P видео / full РКА излез / USB / поголеми IPS екран осетлив на допир / огледало врска / воланот слика контрола / назад / возило информации / мулти-јазик / plug and play, поддршка надворешни DVR / TPMS / OBD2 / DAB + / Carplay / Цртичка Камери итн. (факултативна).Rear view camera (опционално). ■Професионални Пред-Продажба и По-Продажбата на Услугата : препорачливо е да ни испратите модел на вашиот автомобил, година на производство и табла слика преку чет или преку пошта.Ние ќе ви помогнат да проверите дали овој автомобил стерео е совршено се вклопуваат за вашиот автомобил.Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Бидете Наши Гости Дали Ви Дојде да ја Посетите Најдобри Дрво да се Користи за Дрвени Знаци Ви Благодариме Дрвени

[Дрвен Материјал] : Овие селски знаци се изработени од дрво, со висок квалитет и не бледнее печатење диза

DEN 647.76

Teerwere Одговараат на Закачалки со Заклучување бар Дрвени Здолниште Закачалки со Прилагодливи Клипови Одговараат

Цврсто дрво структура, може да се смести во најтешкиот облека, флексибилна и практична куки, лесен за ко

DEN 1382.40