• Новак
USB Слушалки со Микрофон за Бучава за Поништување на КОМПЈУТЕР, Лаптоп, Компјутер Слушалки за Call Center за Статистика за Бизнис Skype обичен телефон Webinar Dictation, Појасни Гла?

USB Слушалки со Микрофон за Бучава за Поништување на КОМПЈУТЕР, Лаптоп, Компјутер Слушалки за Call Center за

DEN 743.76

Достапност
Достапно за нарачка

КРИСТАЛНО ЈАСНА РАЗГОВОР : Бизнис-одделение Wideband Жичен Слушалки USB, Дигиталното Процесирање на Сигналот (DSP) и Бучава-Поништување на Микрофон за кристално јасно разговори, Акустична Шок Заштита(ASP) да го заштитите вашиот слух.СИТЕ-ДЕН УДОБНОСТ : Ултра Лесни слушалки USB со прилагодливи headband да ги собере сите глава големини, флексибилен бум микрофон за да одговараат на вашиот избор, мека и висок квалитет на уво перница подобрување на сите-ден носи удобност.УЛТРА ИЗДРЖЛИВИ : Прецизност дизајн, квалитет на пластика, uni-body headband изградба, флексибилни метал микрофон бум направи овој Компјутер слушалки со микрофон потрајни и посилна.Натпреваруваат со Plantronics или Jabra високо-одделение PC Слушалки.ШИРОК КОМПАТИБИЛНОСТ : Plug and Play, Без возачи потребни за КОМПЈУТЕР, Компјутер, Лаптоп, Mac..USB компатибилни уреди.Работи со Windows 2000/7/8/10/XP/Vista, Mac OS X и повеќето водечки УЗ Платформи, обичен телефон.Идеален за Skype Разговор, Бизнис, Центар за повици, Конференциски Повици, Dictation, Змеј Зборуваат, Онлајн Курсеви, Webinar и повеќе. 2-ГОДИШНАТА ГАРАНЦИЈА & ЕДНОСТАВНА-ЛИНИЈА КОНТРОЛИ : 45 дена пари назад & 24-месечно грижете се-слободни.Лесно да се прилагоди на овој лаптоп звукот нагоре/надолу, исклучете/он-го исклучите звукот на микрофонот или звучникот.НЕ висат-up копчето.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат