• Новак
Jxing568238 Џија Xing Чевли Складирање Кутија-Големи Димензии 4 Парчиња-Транспарентна Пластика Пластовидно Чевли Рек-Плакарот Или Кревет Складирање Кутија Кутија За Скла

Jxing568238 Џија Xing Чевли Складирање Кутија-Големи Димензии 4 Парчиња-Транспарентна Пластика Пластовидно

DEN 1391.76

Достапност
Достапно за нарачка

Оваа кутија за чевли е посилна отколку на други производи, се подебели дизајн го подобрува својот товарот капацитет и сигурност, многу издржливи, можат да се заштитат чевли од прашина и вода ерозија, може да се заштити вашиот чевли да ве придружува подолго.Пластовидно модуларен дизајн, може да се постигне бескрајни изгледот конфигурација.Тоа е супер лесно да се постави и расклопување, и едноставно interlocking дизајн може да се поврзе секоја кутија заедно да се стабилизира редење на чевли полици, што е идеално за семејства.Оваа кутија за чевли може да ви обезбеди со добра простор за различни видови на чевли, држејќи ги трендовски и уредни.Тоа е погоден за повеќето големини, жените чевли, машки чевли, спортски чевли, високи потпетици, влечки.Нашата кутија за чевли треба да се состави, но тоа доаѓа со се што ви треба-тоа е многу лесно да се соберат, сите што треба да направите е да ги прибере сите делови на своето место!.На кутија за чевли се решава проблемот на недоволен простор и не може да се зачувување на објекти дома, правење на вашите омилени чевли и предмети безбедно и удобно складирање на животната средина, така што можете да ги додадете вашите омилени предмети во кое било време.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Teerwere Одговараат на Закачалки со Заклучување бар Дрвени Здолниште Закачалки со Прилагодливи Клипови Одговараат

Цврсто дрво структура, може да се смести во најтешкиот облека, флексибилна и практична куки, лесен за ко

DEN 1382.40