• Новак
Симпатична Бебе Мобилни Креветчето Мека Музика Спиење Креветчето [Сино Делфини]

Симпатична Бебе Мобилни Креветчето Мека Музика Спиење Креветчето [Сино Делфини]

DEN 1508.64

Достапност
Достапно за нарачка

Димензии : висина 67 CM, 26.38 инчи; пакетот вклучува 1 музика мобилни креветчето.Материјал : трајни и мека не-плетени ткаенини, направени од љубов, која за нега на вашето бебе е здравје.Музика : случајно го свири Моцарт Lullaby или Брамс Lullaby, тивка музика да се лечи движење за смирени, опуштени бебе, утешува бебе во текот на тивка пати.Им помогне на родителите да ги охрабри нивните бебе развој со инспиративни Моменти од Чудо што тие можат да го делат заедно.Помош помош во Новороденче или Доенче е Менталниот, Емотивниот и Физички Развој преку Висок контраст Стимулација и Рака-око Координација.Бродови од Хонг Конг.Оваа музика мобилни cribe го свири Моцарт Lullaby или Брамс Lullaby случајно.Од многу рана возраст, бебињата ќе им се допадне на чувство на сигурност и постојаност повикувале преземање на овој мобилен заедно секаде одат тие.Шарени виси играчки спин " за да се обезбеди вашето бебе со визуелна стимулација.Ова се прилагодува mobile е дизајниран за лесно да го прикачите на повеќето игра дворови, колички и bassinets, така што ќе може да се земе заедно секаде каде што денот те носи и бебето.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Svopy Магнетни Сува Избришете Одбор-Преносни Алуминиумска Рамка Табла со Пенкало Фах Ѕид Монтирани Порака Презентација

Спецификации.оваа совршена големина табла има голема помош за раководители, наставници, ученици, студе

DEN 2304.00

Домашно милениче Превозникот Жирафа Акварел Поздравниот Илустрација Мека Еднострани Милениче Патни Превозници

8 во / 43x26x30 cm Материјал : мачка или куче превозникот усвојува високо квалитетни Оксфорд ткаенина ткаени

DEN 859.20